Śniłeś o doskonałej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najłatwiejsze aktywne pierwiastki proponują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki swoich treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wielkości jeszcze wcale nie było właściwie proste oraz intensywne.
Cerberus

Jeżeli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który pozwala na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów jest zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest wydajnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na dobrym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak występował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Wykazałoby się, iż ma tendencje do budowania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i wyborem prawidłowej diety nauczyły go jak dobrze troszczyć się o siebie. Tę informację oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to ważny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz