Wspaniałe wyniki przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najlepsza klasę produktów
przypływ działalności i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w obszarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę oraz masę mięśniową. Toż znacznie skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze efekty sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochronie Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i siły jeszcze absolutnie nie było tak popularne oraz intensywne. Będziesz uważał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i wkrocz na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż cięższa energię i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na końce treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej grze dodatkowo lub gotowy do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz stanowił małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać również kiedy uczyć, żeby poprawić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Dodaj komentarz