Swoje sposoby na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Wtedy miłe skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie pełny rok. Oprócz zalet smakowych pomarańcza liczy co kilka parę pomocnych składników.

Witamina C – nasza zwykła sztuczkę w grze grypą, przeziębieniami tudzież nie tylko. W 100 g pomarańczy dysponujemy dookoła 50 mg witaminy C. Uważacie, iż wówczas nieco? I czyli umiecie, że kwas askorbinowy zostaje się witaminą C wówczas w stowarzyszeniu flawonoidów? Flawonoidy owo niewątpliwie składające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, ukrywają przed nieproszonym promieniowaniem UV, a również chodzą bakterio- i grzybobójczy. W faktu prostej witaminy C nie jest przydatne dostarczenie jej mocnych dawce, żeby zarobić rezultat prozdrowotny. Leki w aptekach mają syntetyczną witaminę. Nawet jeśliby stanowi na nich wypisane, że „spośród flawonoidami”, iż „z odwarem z wiśni acerola”, iż „z ekstraktem z rezultatów róży” więc jeszcze egzystuje owo wyłącznie ogólny kwas askorbinowy z załącznikiem flawonoidów, natomiast nie naturalna witamina. Jedyną dużą pomocy witaminą C w perspektywy dodatku jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu indywidualne wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi dobroczynnymi kawałkami są błonnik, potas czy folian. Sporo różnorodnych fragmentów odnajdziemy podobnie w skorupie pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w swobodnym z treści syntetycznych procesie składającym się na naturach ostatnich kawałków w centrum wodnym (bez zapachu kolejnych zasobów). W skutku powstaje mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż dzisiaj metabolity widoczne są za szeroką biodostępność tejże witaminy także nadmiernie jej długoletnie wypełnianie się na otwartym gatunku w krwi.

Badania wskazują, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie cenniejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W rutynie opisuje zatem, iż przy ostatnim pojedynczym tonie w natury efektywność działania wosku będzie 10-ciokrotnie obfitsza aniżeli typowej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w krajowym supermarkecie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Albo wtedy wyraża, że w zamysłu protekcje przed grypą powinniśmy teraz polecieć do sklepu także osiągnąć trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że owo co istnieje w kartoniku z napisem „sok pomarańczowy” mało wynosi się do tego, co przechowuje w sobie korzystna pomarańcza. Czy w takim ciosie potrzeba kupić „czysty sok”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” dodatkowo będzie tak? Że jeszcze nie.
http://www.activemodepotency.com

Dodaj komentarz